MENINIAI PROJEKTAI

Koncertai ir įvairios programos Jūsų šventei - Profesionaliai, skoningai ir kokybiškai.

Kuriame, prodiusuojame ir įgyvendiname įvairius meninius, kultūrinius ir pramoginius projektus. Mumis pasitiki Lietuvos geriausieji.

 

ŠVENTINIS MARTYNO KAVALIAUSKO KONCERTINIS TURAS
SU RINKTINIU BIGBENDU | 2019
Bilietai:

🎺VILNIUS 12.25 https://bit.ly/2o4jycQ

🎺KAUNAS 12.06 https://bit.ly/353CzfW

🎺KLAIPĖDA 12.22 https://bit.ly/2N9r4gd

🎺ŠIAULIAI 12.10 https://bit.ly/2kFu3S9

🎺MARIJAMPOLĖ 12.31 https://bit.ly/2LLpccH

🎺MAŽEIKIAI 12.18 https://bit.ly/32ZTVIM

🎺ALYTUS 12.11 https://bit.ly/2Ok9XJB

🎺JONAVA 12.19 https://bit.ly/2Mb8Fhm

ŠVENTINIS GALA KONCERTAS 2019 12 25

„COZY BY SIEMENS ARENA“| VILNIUS

Tai – elegantiškas, šventinis Martyno Kavaliausko ir rinktinio bigbendo teatralizuotas gyvos muzikos koncertas, kuriame skambės legendinės lietuviškos dainos ir populiarioji pasaulio klasika.

Šv. Kalėdų vakarą jaukioje „Cozy by Siemens arena“ erdvėje drauge su savo artimiausiais žmonėmis galėsite pasimėgauti visų laikų gražiausiomis dainomis. Martynas Kavaliauskas ir rinktinis bigbendas leisis į ambicingą kokybiškos muzikos kelionę, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio muzikos kūrėjams ir jų dainoms.

Šio šventinio GALA koncerto programoje skambės ilgametę publikos meilę ir pripažinimą pelnę legendiniai pasauliniai ir lietuviški hitai. Frank Sinatra, Elvis Presley, Dean Martin, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, legendinių grupių „Hiperbolė“ ir „Nerija“ geriausi kūriniai šįkart suskambės naujai, akompanuojant rinktiniam bigbendui.

Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodys su profesionalių šokėjų trupe bei pritariančiaisiais vokalais. Vienu metu scenoje galėsite išvysti daugiau nei 30 talentingų muzikantų bei atlikėjų. Taip pat šiam šou ruošiamos įspūdingos scenos dekoracijas, speciali choreografija bei unikalūs apšvietimo sprendimai.

Martynas Kavaliauskas – Kauno valstybinio muzikinio teatro bei Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, nuolat rengiantis koncertines gastroles visuose Lietuvos miestuose, tad nieko keisto, jog šiame dviejų valandų trukmės koncerte skambančios dainos subtiliai papildytos teatralizuotais elementais.

Gyvos muzikos šou neabejotinai sukurs atmosferą, kuri nukels į gražiausius prisiminimus ir leis dar kartą pasidžiaugti nuostabia gražiausia visų laikų muzika.

Koncerte dalyvauja:

Profesionalus orkestras
Martynas Kavaliauskas
Šokėjų trupė
Pritariantys vokalistai

Vienas iš didžiausių Mr. Media komandos sukurtų bei prodiusuotų projektų -  

ELVIS PRESLEY SHOW: MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS.

Tai - naujas šiuolaikiškas Kauno Bigbendo ir Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame vienu metu scenoje galite išvysti daugiau nei 30 išskirtinai talentingų muzikantų bei atlikėjų. Taip pat - įspūdingas scenos dekoracijas ir unikalius apšvietimo sprendimus.

Dviejų valandų trukmės koncerte skamba geriausios visų laikų Elvio Preslio dainos, subtiliai papildytos teatralizuotais elementais.

Ši koncertinė programa rodoma koncertų salėse, tačiau taip pat ją galite užsisakyti savo asmeninei, įmonės ar miesto šventei. Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

 

2016 m. gruodį daugelyje Lietuvos koncertinių salių įvyko šio unikalaus gyvo garso koncerto premjera.

Netrukus muzikinis projektas pelnė žiūrovų simpatijas ir tapo tikru kokybės ir šventinės nuotaikos garantu visai šeimai.

Nuolatos rengiame ELVIS PRESLEY SHOW pasirodymus visoje Lietuvoje.

Mūsų komanda siekia puoselėti kultūros sklaidą bei gerinti kultūros prieinamumą Lietuvos regionuose, todėl koncertinis turas buvo surengtas ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose. Mūsų koncertą pamatė jau 7000 žmonių visoje Lietuvoje.

 
 
Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio Preslio dainos šįkart suskamba visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia rokenrolo ikonos dainas. 
 
Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodo drauge su Kauno bigbendu, šokėjų trupe, pritariančiaisiais vokalais.
Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja Elvio Preslio dvasia.
Daugiau nei pusmetį trukusi idėjų, repeticijų ir kūrybos sintezė šiandien tapo išskirtiniu koncertu, kuriame prasideda šventinis stebuklas.

 

Koncerte dalyvauja:
Profesionalus džiazo orkestras
Martynas Kavaliauskas
Šokėjai ir pritariantys vokalistai