PROJEKTAI

Kuriame, prodiusuojame ir įgyvendiname įvairius meninius, kultūrinius ir pramoginius projektus.
Dirbame su gerai žinomais šalies orkestrais ir atlikėjais.

ELVIS PRESLEY SHOW

Tai - vienas iš didžiausių mūsų komandos sukurtų bei prodiusuotų projektų.

Stilingas ir šiuolaikiškas Kauno bigbendo ir Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame vienu metu scenoje galite išvysti daugiau nei 30 išskirtinai talentingų muzikantų bei atlikėjų. Taip pat - įspūdingas scenos dekoracijas ir unikalius apšvietimo sprendimus.

Dviejų valandų trukmės koncerte skamba geriausios visų laikų Elvio Preslio dainos, subtiliai papildytos teatralizuotais elementais.

Ši koncertinė programa rodoma koncertų salėse, tačiau taip pat ją galite užsisakyti savo asmeninei, įmonės ar miesto šventei.

Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

GALA KONCERTAS

Tai – elegantiškas, šventinis Martyno Kavaliausko ir rinktinio bigbendo teatralizuotas gyvos muzikos koncertas, kuriame skamba legendinės lietuviškos dainos ir populiarioji pasaulio klasika.

2019 m. Šv. Kalėdų vakarą jaukioje „Cozy by Siemens arena“ erdvėje drauge su savo artimiausiais žmonėmis galėjote pasimėgauti visų laikų gražiausiomis dainomis. Martynas Kavaliauskas ir rinktinis bigbendas leidosi į ambicingą kokybiškos muzikos kelionę, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio muzikos kūrėjams ir jų dainoms.
Ilgametę publikos meilę ir pripažinimą pelnę legendiniai pasauliniai ir lietuviški hitai.
Frank Sinatra, Elvis Presley, Dean Martin, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, legendinių grupių „Hiperbolė“ ir „Nerija“ geriausi kūriniai šįkart suskamba naujai, akompanuojant rinktiniam bigbendui, leidžia dar kartą pasidžiaugti nuostabia gražiausia visų laikų muzika.

LIETUVIŠKOS DAINOS

Tai – naujas, šiuolaikiškas, šventinis Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame skamba išskirtinai tik lietuviškos, geriausios visų laikų dainos.
 Nauja šventinė programa, kurioje ypatinga duoklė skiriama iškiliausiems pastarojo šimtmečio lietuviškos muzikos kūrėjams ir jų dainoms.

Koncerte skamba šviesaus atminimo maestro Danieliaus Dolskio, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, legendinių grupių „Hiperbolė“, „Nerija“ ir kitų dainos.
„Šiomis dienomis, kai aplink girdime tiek daug užsienio kūrėjų muzikos, beprotiškai gera atsigręžti į senąją, iki skausmo visiems artimą ir puikiai žinomą lietuvišką muziką. Malonu ne tik ją prisiminti, tačiau ir interpretuoti savaip, juolab, kad šiais metais minimas valstybės šimtmetis“,- su džiaugsmu kalba vienas talentingiausių jaunosios kartos dainininkų.
Amžinais ir legendiniais hitais tapusios lietuviškos dainos šįkart suskambės naujai. 
Teatralizuotas gyvos muzikos šou neabejotinai sukurs atmosferą, kuri nukels mus į gražiausius prisiminimus ir leis dar kartą pasidžiaugti nuostabia lietuviška muzika.